Licensed to New Jersey Striders Track Club, Inc.
                                      HY-TEK's Meet Manager 10/31/2014 08:33 PM
           NJ Strider Developmental Cross Country Meet - 10/26/2014            
                                   Mahwah HS                                   
                                    Results                                    
 
1500 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women
  1 Laddy, Isabella              Mahwah                          7:02.30  
  2 Lokesh, Salome               Mahwah                          8:02.80  
  3 Jackson, Madison             Mahwah                          8:19.90  
  4 Aska, Taylor                 Lightning track                 8:30.80  
  5 Frank, Reese                 Rutherford                      8:36.80  
  6 Gueguen, Maya                French American                 8:38.60  
  7 George, Mia                  Unattached                      8:55.00  
  8 Roberson, Miya               Rutherford                      9:34.10  
  9 Park, Jackie                 French American                 9:51.30  
 10 Diakhate, Rokiya             French American                10:01.80  
 11 Battle, Alanna               Roselle                        11:59.40  
 
3k Run CC 9-10 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Coleman, Nadya               Lightning track                15:33.10  
  2 Francois, Naomie             French American                16:37.50  
  3 Park, Kaity                  French American                17:09.70  
  4 Devries, Kelsey              Mahwah                         17:41.80  
  5 Hernandez, Elena             St. Francis Acad               17:56.50  
  6 Alleyne, Arielle             Lightning track                17:57.90  
  7 Botros, Jpy                  Unattached                     19:24.10  
  8 Karameros, Nya               St. Francis Acad               20:04.70  
  9 Lecompte, Isabel             St. Francis Acad               20:43.80  
 
3k Run CC 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cooper, Alana                Unattached                     12:28.60  
  2 Renshaw, Corinne             NJ Striders                    13:02.70  
  3 Lounsbury, Allison           Mahwah                         13:35.50  
  4 Clancy, Shannon              Unattached                     13:49.50  
  5 Lokesh, Sharon               Mahwah                         14:16.60  
  6 Bethal, Milani               St. Francis Acad               14:41.90  
  7 Watson, Michelle             Roselle                        15:41.40  
  8 Williams, Najlaa             Lightning track                15:44.90  
  9 Suied, Olivia                Mahwah                         15:47.00  
 10 Reslowsky, Rachel            St. Francis Acad               17:26.70  
 11 Tagoe, Saia                  Lightning track                17:31.90  
 12 Weuste, Kayitlyn             Paramus                        17:36.90  
 13 Chin, Samantha               Cowboy Striders                17:59.70  
 14 Tauriello, Sarah             St. Francis Acad               18:03.60  
 
4k Run CC 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sousou, Roisin               Mahwah                         27:33.90  
 
1500 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men
  1 Francois, Skyler             French American                 7:04.90  
  2 DiFiore, Anthony             Cowboy Striders                 7:41.70  
  3 Hernandez, Lucas             St. Francis Acad                7:58.90  
  4 Gonzalez, Levie              French American                 8:17.90  
  5 Bouyneau, Amic               French American                 9:16.90  
  6 Pena, Gabriel                St. Francis Acad                9:34.90  
 
3k Run CC 9-10 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Renshaw, Reuben              NJ Striders                    13:38.00  
  2 Adams, Max                   Unattached                     13:47.60  
  3 Tauriello, Joshua            St. Francis Acad               14:53.90  
  4 Renshaw, Everett             NJ Striders                    15:24.00  
  5 Francois, Alessandro         French American                15:37.80  
  6 Colon, Noah                  St. Francis Acad               16:24.70  
  7 Aska, Justin                 Lightning track                16:42.90  
  8 Dick, Charles                St. Francis Acad               16:47.50  
  9 Ligdsam, Zachary             Cowboy Striders                17:08.20  
 10 Watson, Micai                Roselle                        19:24.50  
 11 Weigel, Haden                Paramus                        20:28.80  
 12 McNeilly, Chris              Rutherford                     20:39.70  
 
3k Run CC 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cooper, Micah                Unattached                     12:13.40  
  2 Coleman, Mali                Lightning track                12:59.70  
  3 Gee, Brandon                 Paramus                        14:08.80  
  4 Lofland, Xavier              Roselle                        14:50.20  
  5 Kadakia, Kiran               Mahwah                         14:59.60  
  6 Narucki, Lorenzi             Rutherford                     15:28.40  
  7 Rodriquez, Xavier            Roselle                        15:48.00  
  8 Coar, Peter                  St. Francis Acad               16:13.80  
  9 Pena, Sabastian              St. Francis Acad               16:39.90  
 10 Kearney, Kevin               Mahwah                         16:58.90  
 11 Pena, Deigo                  St. Francis Acad               20:25.40  
 
4k Run CC 13-14 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Youngs, Aidan                Mahwah                         16:57.40  
  2 Welch, Robert                Mahwah                         17:39.60  
  3 Parrado, Tyler               St. Francis Acad               17:52.30  
  4 Woelfel, Aidan               Mahwah                         18:55.40  
  5 Siler, Ryan                  Cowboy Striders                24:48.60  
  6 Torre, Peter                 NJ Striders                    25:45.70